• Главная
  • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
  • АРХИВ НОВОСТЕЙ
  • Политическая жизнь Армении
  • Украинско-армянские отношения
  • Культура и искусство Армении
  • RSS feed
  • Балога - номер один у списках до Закарпатської облради
    Опубликовано: 2006-01-27 11:41:00

    "Відповідно до конституційних змін, які вже вступили або ще вступлять у силу, органи місцевого самоврядування - ради - отримають великі повноваження, отож представляти у них інтереси мешканців краю - це велика відповідальність, - сказав у розмові з журналістами перший номер у списку кандидатів до Закарпатської облради, лідер місцевої "Нашої України", міністр з надзвичайних ситуацій Віктор Балога.- Тому "Наша Україна" у свій список кандидатів у депутати обласної ради включила чесних, компетентних, порядних, відомих у краї людей, які, вважаю, забезпечать вирішення тих, проблем, які стоять перед Закарпаттям".

    До першої п'ятірки списку, затвердженого конференцією Закарпатського обласного Виборчого Блоку "Наша Україна", також увійшли: професор, ректор УжНУ Микола Вегеш; параолімпійської збірної України, гіннесівський рекордсмен Олександр Сухан; директор Мукачівської трикотажної фабрики "Мрія" Галина Гороховська та професор, завідувач кафедри неврології і нейрохірургії УжНУ Володимир Смоланка.

    Прес-служба НСНУ

    Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ArmEmbassy.com.ua активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Армянские новости в Украине ArmEmbassy.com.ua" обязательна.

    САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

    12 янв, 11:50

    04 янв, 11:15

    22 июл, 23:27

    30 окт, 22:04

    25 сен, 21:14

    04 сен, 18:29

    Армянские новости в Украине
    Электронная почта проекта: info@armembassy.com.ua

    Официальный сайт Посольства Армении в Украине находится по другому адресу
    bigmir)net TOP 100

    Яндекс цитирования
    Яндекс.Метрика
    © Армянские новости в Украине. Все права защищены.
    При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на ArmEmbassy.com.ua обязательна. Мнение редакции может не совпадать с мнением автора.