Із 230 нічних парковок, які мають договір із «Київтранспарксервіс», на 60 були виявлені порушення. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі КМДА.
За словами директора Департаменту транспортної інфраструктури Євгена Водовозова, на підставі виявлених порушень, у рамках маштабної перевірки паркувальних місць, було подано 17 позовів до суду. Ця кількість може збільшитися, якщо ті підприємці, на паркувальних майданчиках яких зафіксовано порушення, не закриють це питання в досудовому порядку або ж не доведуть безпідставність звинувачень.
«Це не перші наші позови, ми зверталися до суду також у лютому-березні. Наступним етапом стане земельна інспекція, яка розглядатиме, зокрема, питання нецільового призначення землі, коли ділянка відведена під певний вид діяльності, а насправді використовується як парковка. Усі ці дії спрямовані на легалізацію паркувального простору, а не його перерозподіл. Якщо підприємець не хоче виконувати ті норми й правила, які прийняті державою і Києвом, то ми змушені будемо з ним «розійтися», – зазначив Євген Водовозов.
У відомстві наголошують, що основними проблемами в цій сфері є парковки без будь-якої документації, а також паркувальні майданчики, які розірвали або відмовилися переукласти договір із комунальним підприємством, але продовжили працювати, не сплачуючи при цьому паркувальний збір.
Тільки за півроку такої нелегальної діяльності «Київтранспарксервісу» було завдано збитків на суму близько 2 млн. грн. Зокрема, 6 таких парковок виявлено в Деснянському районі, ще 7 – у Дарницькому.
Як повідомляла «Україна Комунальна», у столиці нарахували понад півсотні нелегальних парковок. Влада міста звернулася до прокуратури з проханням вжити заходів реагування щодо роботи підпільних парковок.
Источник